Intuitivní konzultace


Máte téma, problém či otázku v osobním životě, se kterou si právě teď nevíte rady, ale máte zájem tuto situaci pochopit a podniknout kroky směrem k pozitivnímu řešení? 
Máte sen ve svém životě, který byste si chtěla splnit?
To vše je možné.

Co je smyslem Intuitivních konzultací?
Intuitivní konzultace jsou příležitostí nastartovat pozitivní změnu ve vašem životě. Pomohu vám, abyste sama objevila odpovědi sama v sobě, které potřebujete, a poskytnu vám "nástroje" a cvičení, které můžete využít k tomu, abyste si byla lépe vědoma svých myšlenek a pocitů a uměla s nimi pracovat tak, jak budete potřebovat.

Budu vás vést k napojení se na to, čemu říkám "vnitřní zdroj" nebo "vnitřní léčitelka".
Nemějte ale obavy z ezoteriky - nejsem její zastánkyní. Naopak mluvím řečí lidskou, praktickou a přízemní. Mým krédem je jednoduchost.
Budu vás doprovázet na vaší vlastní cestě k uzdravení.

Nikdy neříkám, co přesně máte dělat. Veškerá komunikace je nabídkou; a je na vás, jak se jí otevřete, jak se jí necháte inspirovat, jak ji využijete. Inspirace přijde přirozeně a bývá často jiná, než čekáme.
Dobré je s sebou mít dávku zvědavosti, otevřené srdce a mysl a chuť být sama se sebou.

Intuitivní konzultace jsou vhodným doplňkem ženských kruhů se cvičením.
„Mnohdy mám pocit, že už samotná Adélčina přítomnost léčí - její silná ženská energie mi je příjemná... Z jednoho sezení jsem si odnesla cenná poznání. Dovolila jsem si pohlédnout za strach a nenávist a uvidět, že to jsou jen další konstrukce mé mysli. Které ovšem nejsou „špatné“ a nemusím se jich bát, protože jsem si je vytvořila kdysi dávno právě proto, aby mi pomáhaly… Pocítila jsem poprvé v životě, že se dá k tomu všemu přistoupit hravě a s lehkostí. Bezprostředně poté na Adélčině ženském kruhu jsem měla neuvěřitelně silný zážitek, který mě spojil s mou vnitřní krásou a ženskou mocí. Přinesl mi uvědomění, že má vnitřní hodnota zde byla vždy… a že tedy nemusím dělat nic proto, abych ji nějak získala, protože ji už dávno mám.
Adélko, děkuju. Cítím, že to potřebuje ještě čas, ale dala jsi mi nádherné "nástroje", se kterými pracuji.“

Diana

„Konzultace mi přinesla nadhled nad celou moji situaci, a doslova mi osvětlila místa, která byla potřeba. :-) Pro mě osobně byla ale začáteční krátká meditace dost náročná... hlavu přesunout do srcde během pár minut :-D To mi vážně nešlo, myslím, že to někomu může dělat trochu problém... Adelin přístup je velmi kreativní, milý, upřímný a i takový vtipně nadlehčený, což situaci určitě dost pomáhá. Cítím v ní ohromnou důvěru, bezpečí... že se mohu svěřit s čímkoliv a přesto budu bezpodmínečně přijata... (copak je za tím asi za program?? :-)
Adélka je úžasně milující a pozitivní bytůstka, které člověk může naprosto bezmezně důvěřovat a svěřit se jí úplně s čímkoliv. Dostane se mu takové podpory, jakou právě potřebuje a ještě se u toho nakonec i dobře pobaví :-).“
Martina

„Vyladila jsem se na krásný radostný pocit, to je asi to nejdůležitější vodítko a pojistka, že ta slova pocházejí z vyššího já. Uklidňují, nepůsobí napětí z toho, že "dělám něco špatně", dávají naději... má to velký smysl. Děkuji :)“
Hanka
Jak konzultace obecně probíhá?
Podle potřeby:
  • Práce s tělem a jeho pocity (vleže v pohodlném oblečení)
  • Sebedotazování, trénink naslouchání tělu
  • Energetické ošetření těla na základě jemného doteku a zvuku tibetské mísy
  • Relaxační a uzemňující techniky
  • Automatické písmo / channeling / práce s kyvadlem
  • Výklad Osho Zen tarotu

Kolik stojí Intuitivní konzultace?
800 Kč / 60 min., každá další započatá půlhodina 400 Kč; Délka 1-2 hod., je dobré si vyhradit min. 2 hodiny času, lépe více.
Možná následná podpora živě přes Skype (30 min. à 400 Kč).
Rezervace probíhá formou zálohy 800 Kč na účet č. 670100-2209436031/6210 (mBank).
Rezervovat si svou konzultaci můžete na adela.obermajerova@atlas.cz, (+420) 602 688 770.
Místo: Čakovice
Důležité: Nemůžete-li se dostavit na dohodnutou konzultaci, je potřeba se omluvit minimálně 24 hod. předem. Jinak Vám bude naúčtována záloha 800 Kč.


Blíže k výkladu OSHO zen tarotu

Výklad pomáhá člověku podívat se na svou otázku nebo životní situaci s nadhledem a zároveň jít k jejímu jádru. Pravdivě ukáže, co je ve skutečnosti ukryto za kladenou otázkou, a nechává nahlédnout do možností, které se Vám otevírají právě Teď a Tady. Pomáhá naladit se na vlastní vědomí, ukazuje na cestu ke zdroji své síly a inspiruje k tvořivé činnosti v životě.
Jak se na výklad připravit
Sedněte si doma, vezměte si papír a tužku. Ponořte se k sobě a po chvíli napište svou otázku na papír. Ten si vezměte na výklad s sebou.
Jak probíhá výklad
Na úvod se usadíme, já se naladím na sebe, vy na sebe a svou otázku v srdci. Otevřeme setkání. Budu chtít vědět, proč jste přišli a čeho se otázka týká.
Poté si vezmeme Váš papír, podíváme se na Vaši otázku a otevřeme výklad. Typ výkladu bude záviset na momentální energii otázky, nejčastěji to bývá diamant. Při výkladu mějte pozornost na vlastních pocitech, Ty vás povedou. Ne vždy nesou slova či obrazy ten prvotní význam, který vás napadne. Nejčastější signál toho, že jste naladěni na svou intuici, je že vaše pocity vycházejí z místa radosti, pochopení, úlevy, klidného odevzdání nebo ticha v sobě. Pokud to tak cítíte, můžete si dělat z výkladu krátké zápisky nebo zapsat si vytažené karty.
Zakončíme výklad podle potřeby.
Po sezení
Je vhodné následující dny hodně pít a také váš papír se zápisky mít na očích. Často k vám bude výklad promlouvat ještě několik dní, podporovat vás anebo vyjevovat nové významy.