Zelené potraviny


Naše tělo má dokonalou schopnost být zdravé. Stačí mu to umožnit.
Provázím na cestě k co nejpřirozenější výživě, která je s Vámi v souladu.

Nabízím odborné poradenství pro zelené potraviny české společnosti Green Ways

Odborné poradenství 
- Představím vám nezávazně Mladý ječmen a Chlorellu a zodpovím Vaše dotazy;
- Dostanete doporučení, jak je užívat, aby efektivně působily;
- Budu se starat o pravidelné objednávky a dodávky zelených potravin (Praha 9, Čakovice a okolí)
- Provedu vás detoxikačním procesem a budu nablízku (e-mail, tel.), abyste se se mnou mohli poradit při neobvyklých situacích (např. akutní zdravotní obtíž).
- Cena: zahrnuto v ceně produktů 

Kontakt: adela.obermajerova@atlas.cz,
Tel.: (+420)602-688-770

Co jsou zelené potraviny a proč zrovna ony?
Kdysi jsem jedla polotovary, vymletou pšeničnou mouku a průmyslově zpracovávané potraviny. Zeleninu jsem vždy měla ráda, ale tím dalším byla jaksi převálcovaná. Pak jsem se však dostala na cestu sama k sobě, a tím pádem mne začalo zajímat, jak tělu prospívá výživa, kterou mu dávám. Tím začal můj zelený příběh.

Zelené potraviny, Mladý ječmen a Chlorella pyrenoidosa, se ke mně dostaly v období, kdy jsem začala více pečovat sama o sebe a svou duši. Bylo to po první celoroční škole Mohendžodára v roce 2011. I moje tělo však potřebovalo podporu v očistě - bylo zanesené toxiny. Asi by se zdravotní obtíže bývaly začaly projevovat až mnohem později (co si budeme povídat, naše těla toho snesou hodně), ale naštěstí díky hlubší práci se sebou jsem "urychlila" to, že toxiny se fyzicky dostaly napovrch už tehdy. Začaly se mi projevovat obtíže hormonální, trávicí, ledvinové, o únavě nemluvě. Ale jak to tak bývá, v momentě, kdy se rozhodneme vykročit na cestu zdraví, ty pro nás nejvhodnější nástroje se objeví.

Pro mne to byly zelené potraviny, tzv. "green food" a rovněž "super food". Pomohly mému tělu se detoxikovat (očistit střevní trakt od nánosů chemických přísad, antibiotik a jiných léků, nestrávených zbytků jídel i lepku), a tím obnovit sebeuzdravující schopnosti těla. Uzdravila jsem se ze všech zmíněných obtíží. Dodnes zelené potraviny jím denně, můj zelený příběh je doslova příběhem obohacení.

Funkcí zelených potravintotiž není jen čistit, ale zároveň sytit. Jsou pro mne základem jídelníčku; název "super food" není pro nic za nic. Zelené potraviny totiž obsahují neobvykle vysoký obsah živin ve srovnání s jinou zeleninou. Obzvláště dovozová supermarketová zelenina a zelené potraviny, to je nebe a dudy.  Ráno piju ječmen pro povzbuzení, večer mi zase pohladí bříško před spaním.

Co zelené potraviny nejsou?
Nejedná se ani o chemická či bylinná léčiva ani o uměle syntetizované vitaminy vytržené z přírodních vazeb.

Zelené potraviny jsou zkrátka "koncentrovanou zeleninou" s vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, živých enzymů, vlákniny. Chlorella je navíc účinným zdrojem aminokyselin a bílkovin.
Tabulky s přesnou gramáží a procenty mohou sice působit oslnivě, ale nebyly tím, co mne k užívání "zelenáčů" přivedlo. Byla to moje intuice. Chlorella a ječmen vyrábějí své živiny přímo z původních zdrojů - z bohatství čisté Vody, Slunce, Země, Větru.
Chcete představit zelené potraviny osobně? Zavolejte mi na (+420)602-688-770 nebo napište na adela.obermajerova@atlas.cz, moc ráda se s vámi setkám, představím je a poskytnu odborné poradenství.

1) Odborné poradenství 
- Představím vám nezávazně Mladý ječmen a Chlorellu a zodpovím Vaše dotazy;
- Dostanete doporučení, jak je užívat, aby efektivně působily;
- Budu se starat o pravidelné objednávky a dodávky zelených potravin (Praha 9, Čakovice a okolí)
- Provedu vás detoxikačním procesem a budu nablízku (e-mail, tel.), abyste se se mnou mohli poradit při neobvyklých situacích (např. akutní zdravotní obtíž).
- Cena: zahrnuto v ceně produktů

2) Služba Intuitivní konzultace
- Půjdeme spolu hlouběji, než v odborném poradenství;
- Zaměříme se na obnovení kontaktu s fyzickým tělem;
- Naučím vás jednoduché techniky k vnímání signálů a potřeb těla tak, abyste mu dovolili obnovit jeho sebeuzdravující síly;
- Provedu vás na cestě k co nejpřirozenější výživě a k životnímu stylu, který je v souladu s vámi a vaším zdravím, to vše aniž bych upřednosťnovala jakýkoli výživový směr. Moje cesta je cestou obohacení, ne zákazů.
- Cena:  
800 Kč / 60 min., každá další započatá půlhodina 400 Kč; Délka 1-2 hod., je dobré si vyhradit min. 2 hodiny času, lépe více.

Možná následná podpora živě přes Skype (30 min. à 400 Kč).
Rezervace probíhá formou zálohy 800 Kč na účet č. 670100-2209436031/6210 (mBank).
Rezervovat si svou konzultaci můžete na adela.obermajerova@atlas.cz, (+420) 602 688 770.
Místo: Čakovice
Důležité: Nemůžete-li se dostavit na dohodnutou konzultaci, je potřeba se omluvit minimálně 24 hod. předem. Jinak Vám bude naúčtována záloha 800 Kč.


 Představte si tělo...
... jako svůj nejúžasnější, nejpřesnější kompas na cestě životem. Díky jeho pocitům a signálům máme navigaci proto, abychom věděli, co je pro nás dobré a co nikoli. Je první branou k intuici. Na úrovni stravy pak dovede sloužit jako neomylný detektor jak všech potravin, které mu nesvědčí, tak všech potravin, které jsou pro něj podporující a vyživující.

 
Vydejte se na cestu ke svému tělu. Nechte své tělo praktikovat zdraví.


Kontakt: adela.obermajerova@atlas.cz,
Tel.: (+420)602-688-770