Ženská jóga v Čakovicích


Ženský kruh
Zdravé ženství a ženské orgány * Sebe-posílení ženy
Aktuální kurzy
Praha 9 - Čakovice
Cyklus 5 workshopů - pro více informací sledujte tyto stránky
Zájmové centrum Livingston
Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 (mapa)
(v areálu Impera, cestu poradí pan vrátný)

Co je Ženská jóga v Čakovicích?
Prožitkové večery se cvičením Mohendžodáro, což je jóga speciálně ušitá na míru ženám, v níž základem je práce s pánevním dnem. Je zaměřena na harmonizaci ženských orgánů, předcházení menstruačním potížím a celkové protažení a regeneraci těla. Napomáhá vyvážené hormonální soustavě a zcela léčí inkontinenci. Z hlediska psychické pohody pak pravidelné praktikování Mohendžodára dodává vitalitu a energii a snižuje stres a napětí. Na večerech také zažijete další pohybové techniky, které jsou nedílnou součástí cvičení samotného. Klidná relaxace pak funguje jako prostor, aby se tělo mohlo účinně regenerovat. Odcházíte příjemně protažená a odpočatá.

Co je Mohendžodáro?
Ucelený systém Oshových pohybových meditací a jemných ženských ásan. Podrobněji si o cvičení můžete přečíst v záložce Mohendžodáro a v článku Účinky Mohendžodára - zdraví, psychosomatika, sexualita.

Jak večery probíhají?

Skladba večerů je vždy podle potřeby, ale obecně zažijete a naučíte se:
- Dynamiku pánevního dna - jak jej uvolnit a posílit, jak v něm objevit zdroj své životní energie
- Relaxační techniky
- Volný tanec
- Oshovy pohybové meditace
- 4 ásany Mohendžodára, tzv. "Mateřský okruh"- po měsíci cvičení dynamiky pánevního dna - osvojíte si základ tantra jógy pro ženy

Pro koho je Mohendžodáro vhodné?
Cvičení je vhodné pro všechny ženy bez ohledu na věk či fyzickou kondici. S dotazy ohledně případných zdravotních obtíží se na mne, prosím, obraťte. Vhodné i v těhotenství po ukončení prvního trimestru.

Kdo je vede?
Adeli, akreditovaná lektorka systému Mohendžodáro podle MUDr. Moniky Sičové a průvodkyně k celostnímu ženskému zdraví bez léků

A kolik to stojí?
300 Kč / večerní setkání 2-2,5 hod.
270 Kč / při předplacení bloku 4 kalendářně po sobě následujících lekcí
200 Kč / při přivedení kamarádky (ne dříve přihlášené)

Najdu někde ohlasy žen?
Reference
"Když jsem po minulém večeru přišla domu, manžel se zvědavě vyptával, co jsme tam dělaly... vyprávěla jsem mu to... a on jenom s úžasem na mne hleděl - ale ne kvůli tomu, co říkám.. protože pak mi řekl: "Ještě nikdy v životě jsem Tě neviděl TAK uvolněnou.. to snad ani nejsi ty.." - Katka

Jak se mohu přihlásit?
e-mail: adela.obermajerova@atlas.cz,
Tel.: (+420)602-688-770

Odesláním přihlášky vyjadřujete svůj výslovný souhlas s Podmínkami použití stránek a využívání služeb uvedených v záložce Jak se přihlásit.

Těším se na Vás,
Adeli
Mým záměrem jste Vy - šťastná, zdravá, spokojená Žena. Představte si takto své budoucí já. Méně se stresuje, více se raduje, je čím dál více vitální, a to vše přirozenou cestou. Poskytnu vám inspiraci a cvičení, které sama budete moci používat, abyste toho dosáhla.